Nauka Angielskiego – Język Angielski Online dla Każdego

Język polski w LingQ.com

Posted on: 25 marca 2010

Zespół LingQ.com ogłosił, że jest gotowy wprowadzić kolejne języki do swojej oferty. Aktualnie możesz się tam uczyć angielskiego, rosyjskiego, włoskiego, szwedzkiego, chińskiego, portugalskiego, fancuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i japońskiego. W kolejce czekają koreański, czeski, kantoński, holenderski i polski. To który zostanie wprowadzony jako pierwszy zależy od wyników głosowania użytkowników, także tych potencjalnych, to znaczy, że nie musisz mieć konta w LingQ, żeby móc zagłosować.

Dlaczego piszę o polskim na blogu o nauce angielskiego? Z dwóch powodów, oba dotyczą nauki angielskiego. Po pierwsze, po wprowadzeniu polskiego zostanie spolszczony interfejs programu, co ułatwi poruszanie się po nim osobom rozpoczynającym naukę angielskiego od zera. Sprawa jest o tyle istotna, że LingQ nie należy do najłatwiejszych w użytkowaniu :). Po drugie system zostanie zintegrowany z zewnętrznymi słownikami angielsko-polskimi co bardzo ułatwi tłumaczenie i zapamiętywanie znaczeń słów w osobistej bazie danych.

.

.

Wejdź na stronę i głosuj za językiem polskim.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Darmowy eBook dla Ciebie

The Linguist: Osobisty przewodnik do nauki języka. Jak uczyć się języka

The Linguist: Osobisty przewodnik do nauki języka. Jak uczyć się języka | tytuł oryginału: The Linguist: Personal guide to language learning How to learn a language | autor: Steve Kaufmann | tłumaczenie z angielskiego: Grzegorz Łobiński

Reklamy
%d blogerów lubi to: